OPERÁTOR/-KA SKLADU - SKLADNÍK/-ICE - Náchod | VímVíc.cz

OPERÁTOR/-KA SKLADU - SKLADNÍK/-ICE - Náchod

Náchod
Zkrácený úvazek, min. 37,5 hod. týdně
17 900 - 20 900 Kč

Nabídka práce OPERÁTOR/-KA SKLADU - SKLADNÍK/-ICE pro organizaci EMERGE, a.s. (IČ 28764226). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako práce s PC, řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV). Nabízené volné místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 17 900 - 20 900 Kč a práci na zkrácený úvazek / min. 37,5 hod. týdně (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Kladská 112, Běloves, 547 01 Náchod 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Jan Vlček, provozní personalista, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

EMERGE, a.s. detaily

Další informace o společnosti EMERGE, a.s. vedené pod IČ 28764226 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
OPERÁTOR/-KA SKLADU - SKLADNÍK/-ICE
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 7. 5. 2019 do 31. 3. 2020
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - stravenky, zaměstnanecké výhody a benefity

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

EMERGE, a.s. je česká firma, která spolupracuje s předními firmami v oblasti automobilového průmyslu, výroby hraček, gumárenství apod.
Do výrobního závodu v Náchodě hledá nového kolegu/kolegyni, který/-á bude posilou týmu.

Náplň práce: vykládka a nakládka materiálu; obsluha přiděleného VZV; práce na PC (skladový systém a práce se čtečkou); spolupráce s vedoucím výroby, team-leaderem, skladníky a mistry.

Požadavky: střední odborné vzdělání (vyučení); zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok; platný průkaz VZV; znalost práce na PC; pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost; ochota učit se nové věci.

Nabízené výhody: práce u zaměstnavatele, který ocení Vaše výsledky; odpovídající finanční ohodnocení; zaučení na danou činnost a podpora od nadřízených; příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu; stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 85,- Kč; možnost profesního a osobního růstu; po určité době týden dovolené navíc; podpora ve vzdělávání formou kurzů; další zaměstnanecké výhody a benefity.

Bližší informace pro Vás!
- pozice pro OZP/OZZ s docházením do firmy - pracovní místo zaměstnavatel přizpůsobí Vašim potřebám
- nástup ihned nebo dohodou
- práce na dvě směny - od 06:00 hod. - 14:00 hod., 14:00 hod. - 22:00 hod., zkrácená pracovní doba - 7,5 hod./den

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.
Evidujeme 544 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.