OPERÁTOR/KA - Stráž nad Nisou | VímVíc.cz

OPERÁTOR/KA - Stráž nad Nisou

Liberec
Plný úvazek
18 000 - 25 000 Kč

Volné místo OPERÁTOR/KA ve společnosti KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Svárovská 700, Stráž nad Nisou, 463 03 Stráž nad Nisou. Jedná se o práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Robert Soukup. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Svárovská 700, Stráž nad Nisou, 463 03 Stráž nad Nisou. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 47311096.

Pozice:
OPERÁTOR/KA
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
6. 3. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 95

Poznámka

Místo výkonu práce: Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou
Pracovní náplň:
- práce na montážních linkách
- montáž, výroba a přezkoušení přístrojů podle stanovených postupů
- zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství
- směnnost dle dohody 3směnný/nepřetržitý provoz
Kvalifikace:
- základní vzdělání
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- zkušenosti s prací na montážních linkách výhodou
Požadujeme:
- spolehlivost a manuální zručnost
- schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky
- schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
- ochotu učit se nové věci
- flexibilita, pečlivost a důslednost
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké výhody
- podnikové stravování
- mzda v rozpětí od 18.000,- do 21.000,- hrubého/měsíčně vč. variabilních složek a příplatků
Práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu.
Hlásit se osobně každý pátek od 10.00 do 12.00 hod. na adrese Svárovská 700, 463 03 Stráž nad Nisou.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Liberec.
Evidujeme 1129 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Liberec.