Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 62805 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Operátor chemické výroby - Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Plný úvazek
25 000 - 35 000 Kč

Nabídka práce Operátor chemické výroby pro organizaci Chemoprojekt, a.s. (IČ 45273383). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Žukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Radomír Kučera, a to na e-mail rkucera@chemoprojekt.cz.

Chemoprojekt, a.s. detaily

Další informace o společnosti Chemoprojekt, a.s. vedené pod IČ 45273383 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Operátor chemické výroby
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2018
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Místo výkonu práce: Žukovova č.p. 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" Řízení a kontrola chemického provozu
" Kontrola jednotlivých částí technologie
" Zajišťování bezproblémového chodu výroby
Požadavky na uchazeče:
" Zkušenosti s prací operátora v chemické či potravinářské výrobě
" Uživatelská znalost práce na PC
" Flexibilita a ochota učit se nové věci
" ÚSO v oboru chemie
Nabízíme:
" Flexibilní a zajímavou práci
" Pružnou pracovní dobu
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Možnost 13.platu

Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.
Evidujeme 119 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.