Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE | VímVíc.cz

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Karlovy Vary
Plný úvazek
18.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Firma

Společnost pro ranou péči o.s.

Popis pozice

Kontakt: Barlová Jitka, tel.: *********, e-mail: *********
Očekáváme:
"VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální práci, (podle zákona č.108/2006 sb.)
"komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti
"schopnost pracovat v týmu
"samostatnost a zodpovědnost
"řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
úvazek 1,0
smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru
odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků
pružnou pracovní dobu
malý pracovní tým regionálního pracoviště neziskové organizace s vazbou na pracoviště s celostátní působností a zahraniční partnery
dobré pracovní zázemí

Vítáme:
"zkušenosti z práce s lidmi se zdravotním postižením, s dětmi raného věku a z oblasti podpory rodiny
"vazbu na Karlovarský kraj, jeho znalost
Termín nástupu: po dohodě, předpokládáme 1.10. 2017

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

01.10.2019

Kontaktní údaje

Jitka Barlová

Místo výkonu práce

Karlovy Vary 36001, okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.