OBSLUHA NC STROJE - Semily | VímVíc.cz

OBSLUHA NC STROJE - Semily

Semily
Plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku OBSLUHA NC STROJE - Semily

Nabídka práce OBSLUHA NC STROJE pro organizaci CHARVÁT AXL, a.s. (IČ 60913959). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je 3. května 800, Semily, 513 01 Semily. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Kobrová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

CHARVÁT AXL, a.s. detaily

Další informace o společnosti CHARVÁT AXL, a.s. vedené pod IČ 60913959 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
OBSLUHA NC STROJE
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
24. 9. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Ubytování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

OBSLUHA NC STROJE, vyuč.,

Náplň práce: práce na NC stroji dle dokumentace a technologie, provádění kontrolních a jiných činností stanovených systémem řízení jakosti, příslušnými technickými a organizačními normami

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, praxe není nutná, absolventy zaučíme,schopnost práce s těžšími obráběnými díly, důslednost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost

Dovolená 24 dnů, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč.

možnost ubytování

kontakt: po - pá od 8.00 do 16.00 hod.,

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.
Evidujeme 624 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.