OBSLUHA CNC STROJE - Kralice na Hané | VímVíc.cz

OBSLUHA CNC STROJE - Kralice na Hané

Prostějov
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
od 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku OBSLUHA CNC STROJE - Kralice na Hané

Volné místo OBSLUHA CNC STROJE ve společnosti LINAPLAST s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Sportovní 313, Kralice na Hané, 798 12 Kralice na Hané. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Kontakt. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma LINAPLAST s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Sportovní 313, Kralice na Hané, 798 12 Kralice na Hané. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25348965.

Pozice:
OBSLUHA CNC STROJE
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: *********. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: ********* (v době 8:00-16:00 hod.).
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, schopnost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost programování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu.
Náplň práce: obsluha a seřízení CNC, programování v systému HEIDENHEIN, výroba dílů dle výkresové dokumentace.
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, flexipass), odměna za odpracovanou dobu 2000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení pro danou pracovní pozici. PD: 6:00-14:30 a 13:30-22:00 hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.
Evidujeme 659 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.