OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER - Baška | VímVíc.cz

OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER - Baška

Frýdek-Místek
Plný úvazek
24 458 - 26 903 Kč
Mám zájem o nabídku OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER - Baška

Nabídka práce OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER pro organizaci FERRIT s. r. o. (IČ 48400751). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 24 458 - 26 903 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Baška. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Vendula Nováková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

FERRIT s. r. o. detaily

Další informace o společnosti FERRIT s. r. o. vedené pod IČ 48400751 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
17. 7. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, akce

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

A11 z:27/3/2019 a:17/7/2019
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického typu nebo vyučení v oboru,
- praxe na obdobné pozici min. 1 rok,
- znalost a čtení technické dokumentace,
- práce ve třísměnném provozu,
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci,
- systém HEIDENHAIN výhodou
Náplň práce frézovacích center:
- obsluha a seřizování frézovacích CNC strojů Mori, Seiki,
- programování resp. provádění korekcí v programech,
- kontrola a měření opracovaných dílců,
- čtení a použití technických podkladů.
Náplň práce soustružnických center:
- obsluha a seřizování soustružnických CNC strojů Mori Seiki,
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky, 13. plat v závislosti na hospodářském výsledku,
- zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren.
Kontakt e-mailem Ing. Vendula Nováková *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.
Evidujeme 848 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.