Obráběči kovů - horizontáři - Vsetín | VímVíc.cz

Obráběči kovů - horizontáři - Vsetín

Vsetín
Plný úvazek
od 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Obráběči kovů - horizontáři - Vsetín

Nabídka práce Obráběči kovů - horizontáři pro organizaci TES VSETÍN s.r.o. (IČ 24815276). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 25 000 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Jiráskova 691, Vsetín, 755 01 Vsetín 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ivana Kovaříčková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

TES VSETÍN s.r.o. detaily

Další informace o společnosti TES VSETÍN s.r.o. vedené pod IČ 24815276 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Obráběči kovů - horizontáři
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 15. 6. 2019 do 30. 6. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

OBRÁBĚČI KOVŮ - HORIZONTÁŘI
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo ÚSO, znalost NC systémů (více NC systémů výhodou - HEIDENHEIN, MEFI, TESLA), delší praxe v oboru výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost, zdravotní stav bez omezení.
Náplň práce: seřizování a obsluha konvenčních a NC horizontálních vyvrtávaček při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním, řezání i frézování závitů, obrábění vnějších i vnitřních povrchů, čtení výrobních výkresů, kontrola, měření.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt na čísle: ********* v době od 8 - 12 hod., e-mail: *********, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
ov. 6.6.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 696 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.