Obchodník do Aldigo | VímVíc.cz

Obchodník do Aldigo

Praha
Plný úvazek

Firma

Reedog s.r.o.

Popis pozice

Do naši kanceláře na Praze 10, hledáme obchodníka pro náš nový startup Aldigo (www.aldigo.com) s globálními ambicemi na Full-time nebo brigádu.

Tvým hlavním úkolem bude prodej webové aplikace, která propojuje muže s dívkami v jejich okolí za pomoci moderního inzertního způsobu.

Budeš se starat o to, aby náročné klientky Aldigo využily všech výhod, které Aldigo přináší na maximum. Vždycky, když Aldigo příjde s nějakou novinkou, budeš to ty, kdo to všem sdělí. Vždycky, když některá z klientek bude používat Aldigo špatně, budeš to ty, který ji poradí.

Požadavky

Aktivní přístup a samostatnost.
Zkušenosti s prodejem v jakémkoliv oboru.
Nebát se říct, že nevíš jak dál, nebo že něco jde udělat lépe :)
Chuť učit se stále novým věcem a zdokonalovat se.
Mít alespoň trochu přehled v technologiích.

Benefity

Účast na českém start-upu Aldigo se zaměřením na trh o velikosti několika desítek miliard korun.
Možnost seberealizace – vítáme nové nápady a návrhy na vylepšení.
Zkušenosti - ty si nikdo nikde nekoupí.
Volnou pracovní dobu.
Přátelský kolektiv.
Finanční ohodnocení odpovídající tvému pracovnímu nasazení.
Práce na živnostenský list, HPP nebo DPP.
Začít s námi spolupracovat můžeš ihned.

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Typ úvazku:

Práce na ŽL

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Tomáš Mráz

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha