Obchodník divize náhradních dílů - Chrást | VímVíc.cz

Obchodník divize náhradních dílů - Chrást

Plzeň-město
Plný úvazek
18 000 - 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Obchodník divize náhradních dílů - Chrást

Nabídka práce Obchodník divize náhradních dílů pro organizaci ATMOS Chrást s. r. o. (IČ 49712381). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Plzeňská 149, Chrást, 330 03 Chrást u Plzně. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lucie Korbelíková, asistentka jednatele, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ATMOS Chrást s. r. o. detaily

Další informace o společnosti ATMOS Chrást s. r. o. vedené pod IČ 49712381 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Obchodník divize náhradních dílů
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
12. 2. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Náplň práce: jednání s distributory, servisy a zákaazníky, analýza obchodních případů, příprava nabídek, evidence záskaných informací, spolupráce na cenotvorbě ND.
Požadavky: SŠ, základy Aj, případně Nj, znalost kompresorové techniky, motorů, servisu aut výhodou, znalost práce v MS Office (Excel, PowerPoint), řidičský průkaz B, aktivní řidič, dobré komunikační a analytické schopnosti.
Nabídka: detailní proškolení, práce v mladém kolektivu, příplaetk na stravování, NTB a mobilní telefon, možnost dalšího služebního růstu.
Zázemí stabilní společnosti, příspěvek na závodní stravování, služební mobilní telefon, zaučení, mzdu odpovídající znalostem a zkušenostem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.
Evidujeme 1417 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.