Obchodní manager/ka - Ostrava | VímVíc.cz

Obchodní manager/ka - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
20 000 - 50 000 Kč
Mám zájem o nabídku Obchodní manager/ka - Ostrava

Volné místo Obchodní manager/ka ve společnosti INTERBO s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Brandlova 1685/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 50 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC, řidičský průkaz, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání úSV. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Bolf Přemysl. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma INTERBO s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Brandlova 1685/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 29354773.

Pozice:
Obchodní manager/ka
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Brandlova 9, Ostrava , Moravská Ostrava 702 00

Kontakt: telefonicky do 18:00 hod. v pracovní dny, e-mailem

Firma DIAMOND DESIGN - stínící technika, hledá pro svoji provozovnu v Ostravě - obchodního managera

Náplň práce:
- vedení pobočky OSTRAVA
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- práce se stávajícími obchodními kontakty.
- obchodní realizace zakázek s koncovými klienty.
- návrhy požadovaných realizací, kreativní a technický přístup.
- spolupráce na zajištění provozu showroomu

Požadavky:
- časovou flexibilitu a samostatnost
- znalost práce na pc - znalost google prostředí (mail, kalendář, kontakty, disk - dokumenty, hangout …)
- řidičský průkaz skupiny B
- obchodní a oborové zkušenosti jsou výhodou

Nabízíme:
- práci v malém kolektivu se zázemím velké značky
- štědrý mzdový systém s možností velkého výdělku
- moderní a příjemné zázemí a vybavení
- časově flexibilní práci
- školení a vzdělávání zaměstnanců

Benefity:
- podíl na zisku
- osobní automobil
- mobilní telefon
- notebook

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2043 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.