Obchodní konzultant pro gastronomii a zážitky | VímVíc.cz
premium

Obchodní konzultant pro gastronomii a zážitky

Brno
Živnostenský list
Mám zájem o nabídku Obchodní konzultant pro gastronomii a zážitky

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Moravský tým dobrých obchodníků a hlavně pohodových lidí, co nemusí trávit svou pracovní dobu na židli v kanceláři, hledá k sobě do týmu posilu.

Obchodujeme kategorii gastronomie, zábavy a zážitků. Díky tomu zažíváme schůzky u dobrého jídla či pití, v zábavních centrech, či zažíváme adrenalinové zážitky.

Každý z nás je jedinečná osobnost, proto obchoduje každý dle sebe, aktivity i čas si plánujeme vždy v pondělí u společné snídaně v Brně a pak už je to na každém z nás, odkud bude pracovat. Hlavním naším cílem je získávání nových partnerů a následná péče o ně (často se z nás stanou i přátelé v osobním životě).

Kromě týmové podpory, že můžeš těšit na:

  • finanční podporu, než se rozkoukáš
  • náš vlastní koncept Business Academy, kde se budeš učit od těch nejlepších z nás atmosféru rozverně dospělého startupu, který je jedničkou ve svém oboru

Proč být součástí našeho moravského týmu?

Ondra: „Když budeš pracovat a přinášet týmu prospěch, budeš mít velkou svobodu. Kamarádi ti budou závidět, protože nebudeš muset v létě sedět v kanceláři v obleku. A když se ti bude dařit velmi dobře, budeš za to náležitě odměněn, ve Slevomatu není strop tvého výdělku.“

Pokud chceš být u toho s námi, pak by ti neměla chybět:

  • zdravá drzost a selský rozum
  • touha zdolávat výzvy - ne pro tebe není odpověď
  • chuť trávit velké množství času na cestách za partnery (je tedy nutné být aktivním řidičem)
  • schopnost po cestě za partnerem objevit další místa s potenciálem

Zaujalo tě, co jsi si právě přečetl/a? Paráda! Ozvi se nám přes tlačítko „odpovědět“ , připojte své CV a napiš, proč by nám to společně mohlo klapat. My se co nejdřív ozveme! Těšíme se!

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.