Obchodní konzultant/ka - Pardubice | VímVíc.cz

Obchodní konzultant/ka - Pardubice

Pardubice
Plný úvazek
18 000 - 35 000 Kč
Mám zájem o nabídku Obchodní konzultant/ka - Pardubice

Volné místo Obchodní konzultant/ka ve společnosti VIHAMIJ spol.s r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Průmyslová 382, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 35 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Iva Hochová. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma VIHAMIJ spol.s r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Průmyslová 382, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 45789096.

Pozice:
Obchodní konzultant/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce Pardubice
Náplň práce: zajištění chodu prodejny, obsluha zákazníků vč. odborného návrhu řešení, práce s pokladnou, zajištění potřebné administrativy, příprava smluv, vyskladnění a příjem zboží, údržba atraktivního vzhledu prodejny.
Požadavky: technické vzdělání, PRAXE na obdobné pozici výhodou, znalost sortimentu vítána, řidičský průkaz skup. B, uživatelská znalost práce na pc, komunikativnost, usměvavý typ, loajálnost, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, bezúhonnost, hrubá mzda je závislá na zkušenostech, pracovní doba 7:00 - 15:30
Zaměstnanecké výhody: Stabilní společnost s historií 24 let, možnost získání praxe a odborného růstu, příjemný kolektiv
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt e-mailem - v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1563 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.