Obchodně-technický referent | VímVíc.cz
premium

Obchodně-technický referent

Zlín
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Obchodně-technický referent

Pro našeho klienta, rodinnou společnost s více jak třicetiletou tradicí, hledáme vhodné kandidáty do obchodního oddělení pro pracoviště laser-voda-ohraňovací lis na pozici obchodně – technického referenta. Pracoviště vyrábí průmyslové dílce v režimu expresní a zakázkové výroby.

Náplň práce:

  • příjem a zápis objednávek do informačního systému HELIOS
  • vypracování a odesílání cenových nabídek
  • práce s výkresovou dokumentací ve formátu dxf, dwg, stp, pdf - znalost AutoCadu je výhodou
  • práce s konstrukčními a kalkulačními programy od firmy TRUMF
  • komunikace se zákazníky, převážně e-mailem a telefonicky

Požadujeme:

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • ukončené středoškolské vzdělání – ideálně technického směru
  • zkušenost na pozici v laserovém centru je výhodou
  • výhodou je znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • zajímavou pestrou práci v mladém kolektivu
  • dobré finanční ohodnocení vč. 13. platu
  • příspěvek na stravu
  • firemní akce
  • místo výkonu práce ve Zlíně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Zlín - Zlín, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit