NetSuite Administrátor | VímVíc.cz
premium

NetSuite Administrátor

Brno
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá konzultantstvím cloudových systémů hledáme vhodné kandidáty na pozici NetSuite Administrátor.

Na pozici NetSuite Administrátora se seznámíte s ERP systémem NetSuite a po půl roce si vyberete, zda chcete pracovat jako funkční nebo technický konzultant. Očekáváme, že prvních šest měsíců si vyzkoušíte různé úkoly jedné nebo druhé z rolí a až časem si vyberete specializaci. Je to něco, co Vám přijde jako správná výzva? Pokud ano, tak se budeme těšit na Vašé CV a případné setkání!

Náplň práce:

Funkční i techničtí konzultanti komunikují s našimi zákazníky relativně často. Je totiž potřeba nejen zkonzultovat jejich požadavek, ale také s nimi otestovat, případně odprezentovat výsledek. NetSuite nabízí standardní procesy, které typicky nastavuje funkční konzultant. Zároveň je i odpovědný za migraci dat. Ve chvíli, kdy zákazník vnese požadavek, který není možné splnit v rámci standardních procesů, nastupuje na řadu technický konzultant. Ten díky své znalosti JavaScriptu vytvoří řešení.

  • Konfigurovat a implementovat NetSuite businessové procesy, customizace a integrace
  • Denně komunikovat s kolegy a zákazníky
  • Shromažďování požadavků od zákazníků
  • Development and delivery NetSuite customizací a integrací (bude záležet na tvé znalosti JavaScriptu)
  • Walkthroughs/dema pro zákazníky

Požadujeme:

  • Rychle se zorientovat v novém týmu a společnosti
  • Ideálně mít zkušenost z IT/business prostředí a alespoň uživatelskou znalost ERP/WMS/CRM
  • Necouvnout před výzvou
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Výhodou je znalost jakéhokoliv dalšího cizího jazyka – zvláště: francouzština, němčina, španělština, nizozemština, švédština, arabština

A] Cesta funkčního konzultanta

  • Alespoň základní znalost z oblasti financí a účetnictví
  • Zaškolení v systému NetSuite
  • Základní povědomí o algoritmech v programování bude přínosem
  • Asistence s tvorbou technické dokumentace
  • Asistence s implementací modulů a nastavováním NetSuite pro koncové zákazníky
  • Pomoc s řešením ad-hoc požadavků od zákazníků

B] Cesta technického konzultanta

  • Alespoň základní znalost JavaScriptu
  • Pomáhat týmu s psaním scriptů a dalších řešeních
  • Výhodou je znalost některého z dalších programovacích jazyků (např. .NET, PHP, HTML)
  • Zaškolení v SuiteScript frameworku a NetSuite systémů

Nabízíme:

  • Osobní a kariérní rozvoj v dynamicky rostoucí společnosti
  • Neomezený home-office
  • Ambiciózní a profesionální tým, který má rád i zábavu
  • Teambuilding (např. večeře a workations)
  • Práce s expert z IT oboru s možností růstu různým směrem
  • Multisport karta
  • Superior workplace: Rádi řekneme více! :)
  • Moderní kanceláře v Spielberk Office Centru v Brně
  • Také je možné pracovat z co-workingového prostoru v Olomouci nebo z jakékoliv Regus/IGN co-workingové sítě napříč Evropou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit