Nástrojař/-ka - Třemošnice | VímVíc.cz

Nástrojař/-ka - Třemošnice

Chrudim
Plný úvazek
21 500 - 31 800 Kč

Volné místo Nástrojař/-ka ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Třemošnice. Jedná se o práci na plný úvazek (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 21 500 - 31 800 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Zuzana Pošíková, Personalista - Úsek řízení lidských zdrojů. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma KOVOLIS HEDVIKOV a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Třemošnice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 61058041.

Pozice:
Nástrojař/-ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2017
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 15

Poznámka

Pracoviště: Hedvikov 1.
Náplň práce: výroba/oprava nástrojů, práce s technickou dokumentací a měřidly, práce na strojích v nástrojárně.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru nebo praxi alespoň 1 rok, orientaci ve výkresové a technologické dokumentaci, zkušenost s výrobou/opravou nástrojů a znalost základních zásad měření, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny, možnost ubytování.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 736 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.