Mzdoví účetní - Praha | VímVíc.cz

Mzdoví účetní - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
25 000 - 28 000 Kč

Nabídka práce Mzdoví účetní pro organizaci ACCOM Management group s.r.o. (IČ 25112228). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 28 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Na pláni 1997/41, Smíchov, 150 00 Praha 5. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Vacíková, Halalová, a to na telefonním čísle ********* (*********).

ACCOM Management group s.r.o. detaily

Další informace o společnosti ACCOM Management group s.r.o. vedené pod IČ 25112228 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Mzdoví účetní
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
18. 4. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní připojištění, kurzy

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Požadavky:
- SŠ ekonomického oboru
- znalost legislativy v oblasti mezd
- znalost mzdového programu Target a docházkového programu ANeT výhodou
- flexibilita a iniciativa
- znalost práce s PC
- praxe na obdobné pozici cca 3 roky

Náplň práce:
- zpracování mzdové agendy
- zpracování podkladů pro mzdy
- zpracování exekucí
- komunikace s úřady
- další příslušná administrativa a reporting

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.
Evidujeme 2180 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.