Mzdová účetní - Ostrava | VímVíc.cz

Mzdová účetní - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
25 000 - 30 000 Kč

Nabídka práce Mzdová účetní pro organizaci K2 stavební Moravia s.r.o. (IČ 28573994). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako čeština. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Počáteční 429/10, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - .

K2 stavební Moravia s.r.o. detaily

Další informace o společnosti K2 stavební Moravia s.r.o. vedené pod IČ 28573994 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Mzdová účetní
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
3. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Naturální výhody - stravenky 100Kč
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Zvláštní prémie - 13 a 14 plat

Požadované povolání

  • Mzdoví účetní, požadovaná praxe v rocích: 2

Jazykové znalosti

  • Čeština - aktivní (jiné jazyky nejsou nutné)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Stavební společnost K2 stavební Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe ve vedení podvojného účetnictví a zpracování mezd minimálně 2 roky
Orientace v účetní a daňové legislativě
Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů
Komunikační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Znalost účetního programu Premiér výhodou

Náplň práce:
Vedení podvojného účetnictví
Vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů a mezd
Vedení hotovostního i bezhotovostního platebního styku
Zpracování daňových přiznání (DzPPO, DzPFO, silniční daň, daň ze závislé činnosti, srážková daň, daň z nemovitosti…)
Komunikace s úřady – FÚ, zdravotní pojišťovny, ČSSZ, ÚP, …
Tvorba podkladů pro vedení společnosti
Administrativní činnost

Nabízíme:
Zázemí stabilní prosperující společnosti
Odpovědnou a zajímavou práci
Služební mobilní telefon
Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
5 týdnů dovolené

Více informací na www.k2stavebni.cz
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na ********* nebo na tel. *********, p. Kotas.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2004 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.