Mzdová účetní | VímVíc.cz
premium

Mzdová účetní

Praha
Práce na plný úvazek

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost s více než 25ti letou působností v účetním a daňovém poradenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování měsíční a roční mzdové závěrky v mzdovém systému
  • Zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou
  • Příprava dokumentů spojených s výstupem zaměstnance – potvrzení o zaměstnání, potvrzení pro ÚP apod.
  • Komunikace s příslušnými institucemi – OSSZ, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, úřad práce apod.
  • Provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
  • Vystavování potvrzení o výši příjmů pro zaměstnance
  • Komunikace s klienty (tuzemskými i zahraničními) - poradenství, podpora

Požadujeme:

  • Praxe v oboru min. 2 roky na pozici samostatný/á mzdový účetní
  • Znalost zpracování mezd a souvisejících pracovněprávních předpisů a zákoníku práce
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro detail
  • Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zkušenost se mzdami ve výrobní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou
  • Výhodou znalost SW Helios, Info office, APSO

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s více než 25 letou působností v účetním a daňovém poradenství
  • PC a telefon, možné využívat k soukromým účelům
  • Průběžné odměny (4x v průběhu 1 roku)
  • Po zapracování možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy, Odborné semináře
  • Multisport karta, cafeterie
  • Baby a dog friendly prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Veleslavín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Místo výkonu práce:
Praha - Veleslavín, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz