Montéři - zámečníci, servisní technici - Sedlnice | VímVíc.cz

Montéři - zámečníci, servisní technici - Sedlnice

Nový Jičín
Plný úvazek
18 000 - 23 000 Kč

Volné místo Montéři - zámečníci, servisní technici ve společnosti ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Sedlnice. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Jan Juričák. Můžete poslat e-mail na *********">*********; *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Sedlnice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25845161.

Pozice:
Montéři - zámečníci, servisní technici
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 3. 2019 do 30. 9. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

z: 29.11.2016 a: 30.8.2018
Požadavky: min.vyučení - zámečník, znalost čtení výkresové dokumentace, svářečský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, znalost hydraulických a el.obvodů
Pracovní náplň: montáž zařízení a technologií dle výkresové dokumentace, zajišťování oprav veškerých zařízení a technologií dodávaných společností, záruční a pozáruční servis a zařízení
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, telefon, možnost přidělení služebního vozu
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Kontakt: p. Ing. Jan Juřičák, tel.: 556/770 330 nebo e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 827 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.