Montér výtahů a zdvihacích zařízení - Chrudim | VímVíc.cz

Montér výtahů a zdvihacích zařízení - Chrudim

Chrudim
Plný úvazek
20 000 - 28 000 Kč

Volné místo Montér výtahů a zdvihacích zařízení ve společnosti EL-VY spol. s r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Čs. armády 218, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 28 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Jaroslav Holec, jednatel. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma EL-VY spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Čs. armády 218, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 49284479.

Pozice:
Montér výtahů a zdvihacích zařízení
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Pracoviště: Chrudim + práce ve skupině montérů na stavbách po celé ČR (převážně Praha).
Pracovní doba: Po-Pá (odjezd v Po ráno, návrat v Pá v pledne) v rámci pracovních směn.
Pracovní náplň: montáže konstrukcí výtahů a zdvihacích zařízení na stavbách.
Nabízíme: příspěvek na dovolenou, 13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7:00-15:00 hod. nebo e-mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 736 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.