Montér VVN - Plzeň | VímVíc.cz

Montér VVN - Plzeň

Plzeň-město
Plný úvazek
od 21 000 Kč

Nabídka práce Montér VVN pro organizaci OMEXOM GA Energo s.r.o. (IČ 49196812). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 21 000 Kč a práci na plný úvazek (turnusové služby). Adresa pracoviště je Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň 23. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - ŽIVOTOPISY, a to na e-mail *********.

OMEXOM GA Energo s.r.o. detaily

Další informace o společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. vedené pod IČ 49196812 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Montér VVN
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 4. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 12

Místo výkonu práce: Po celé ČR - pro cestovní náhrady místo trvalého pobytu
NÁPLŇ PRÁCE:
- Realizace montážních zakázek VVN
POŽADAVKY:
- Práce i pro absolventy
- Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách
- Časová flexibilita
- Schopnost kolektivní práce
- Vyhláška č.50/78 Sb. výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- Po zapracování možný růst základní mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady v průměru 3.000 Kč měsíčně
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.
Evidujeme 1434 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.