Montér NN/VN - Domažlice | VímVíc.cz

Montér NN/VN - Domažlice

Domažlice
Plný úvazek
130 - 150 Kč/hod.

Nabídka práce Montér NN/VN pro organizaci OMEXOM GA Energo s.r.o. (IČ 49196812). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 130 - 150 Kč/hod. a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Domažlice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Simona Svobodová, a to na e-mail *********.

OMEXOM GA Energo s.r.o. detaily

Další informace o společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. vedené pod IČ 49196812 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Montér NN/VN
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
26. 3. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Podnikové stravování - příspěvky na stravování (cestovní náhrady)
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - výkonnostní odměny, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění

Požadované dovednosti

  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Náplň práce: realizace montážních zakázek NN,VN střediska Domažlice.
Požadavky: vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady).
Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: *********

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Domažlice.
Evidujeme 1026 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Domažlice.