Montér metalických sdělovacích sítí - JČ - České Budějovice | VímVíc.cz

Montér metalických sdělovacích sítí - JČ - České Budějovice

České Budějovice
Plný úvazek
18 000 - 23 000 Kč

Volné místo Montér metalických sdělovacích sítí - JČ ve společnosti ARANEA TECHNOLOGY a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Slévárenská 671, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Radka Pihávková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ARANEA TECHNOLOGY a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Slévárenská 671, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 24660345.

Pozice:
Montér metalických sdělovacích sítí - JČ
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 2. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce:
• montáž, servis a údržba metalických kabelů,
• měření na metalických kabelech (stejnosměrné),
• zaměřování poruch na metalických kabelech,
• montážní práce.

Požadujeme:
• SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• praxe v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou,
• řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou),
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita,
• bezúhonnost.

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací,
• zajímavou pracovní příležitost,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• možnost zaučení,
• zaměstnanecké výhody (mobilní telefon i k soukromému využití, týden dovolené navíc, výkonnostní odměny atd.).

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ.
Evidujeme 1280 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ.