Zámečník-montér kovových konstrukcí - Chrudim | VímVíc.cz

Zámečník-montér kovových konstrukcí - Chrudim

Chrudim
Plný úvazek
40 000 - 60 000 Kč
Mám zájem o nabídku Zámečník-montér kovových konstrukcí - Chrudim

Nabídka práce Zámečník-montér kovových konstrukcí pro organizaci HF Industriemontagen s.r.o. (IČ 04906608). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako němčina. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 40 000 - 60 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Palackého třída 802, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lucie Nováková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

HF Industriemontagen s.r.o. detaily

Další informace o společnosti HF Industriemontagen s.r.o. vedené pod IČ 04906608 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Zámečník-montér kovových konstrukcí
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 9. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Jazykové znalosti

  • Němčina - aktivní (střední úroveň)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Místo výkonu práce: Palackého tř. 802, Chrudim - práce po celé ČR i EU (dle zakázek)
NÁPLŇ PRÁCE: montáž výrobních linek v zemích EU a ČR dle zakázek
POŽADUJEME: německý jazyk na střední úrovni, minimálně střední odborné s výučním listem (nemusí být vyučení v oboru)
NABÍZÍME: HPP, plat 45.000 - 60.000, plně hrazené ubytování, diety a cestovné.
První kontakt učiňte prosím e-mailovou adresou nebo na výše uvedeném telefonním čísle.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 771 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.