MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - Náchod | VímVíc.cz

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - Náchod

Náchod
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
od 14 000 Kč

Nabídka práce MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE pro organizaci HRONOVSKÝ s.r.o. (IČ 26000458). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako manuální zručnost. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 14 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Za Továrnou 1099, Náchod, 547 01 Náchod 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Bc. Tereza Rufferová, personální oddělení, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

HRONOVSKÝ s.r.o. detaily

Další informace o společnosti HRONOVSKÝ s.r.o. vedené pod IČ 26000458 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. 5. 2019 do 30. 4. 2021
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - motivující osobní ohodnocení, odměna za plnění fondu pracovní doby
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Požadované dovednosti

  • manuální zručnost

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 50

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.
Náplň práce: drobná ruční výroba - kompletace spínačů, kabelových svazků a dalších dílů pro automobilový průmysl.
Požadavky: min. vzdělání střední odborné s výučním listem, pečlivost a manuální zručnost, podmínka pracovat v nepřetržitém provozu.
Zaměstnavatel nabízí: motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, odměnu za plnění fondu pracovní doby.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: *********
Místo výkonu práce: Za Továrnou 1099, 547 01 Náchod.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.
Evidujeme 554 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.