Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - Dobřejovice | VímVíc.cz

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - Dobřejovice

Praha-východ
Plný úvazek
21 000 - 26 000 Kč
Mám zájem o nabídku Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - Dobřejovice

Volné místo Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů ve společnosti EYELEVEL s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Dobřejovice. Jedná se o práci na plný úvazek (turnusové služby) s počátečním platem / mzdou 21 000 - 26 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Eva Huková. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma EYELEVEL s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Dobřejovice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25716433.

Pozice:
Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2018
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 9

Poznámka

Místo pracoviště:
- Dobřejovice 250 (DC Modletice)

Prvotní kontakt:
- e-mail: *********

Upřesňující údaje:
Požadavky na kandidáta:
- min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
- praxe ve výrobní společnosti nebo ve skladu výhodou
- manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení
- AJ/RJ komunikativně
Pracovní náplň:
- montážní a kompletační práce - assembly
- práce s montážní a obráběcí technikou
- packaging komponentů dle stanovených postupů

Zaměstnanecké výhody:
- výkonnostní odměna, stravenky, doprava na pracoviště, profesní rozvoj a vzdělávání a další

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 2944 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.