Montážní dělníci výrobků a zařízení - Plzeň | VímVíc.cz

Montážní dělníci výrobků a zařízení - Plzeň

Plzeň-město
Plný úvazek
od 13 350 Kč
Mám zájem o nabídku Montážní dělníci výrobků a zařízení - Plzeň

Nabídka práce Montážní dělníci výrobků a zařízení pro organizaci ALMAX WORK-Holding, družstvo (IČ 03466892). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 13 350 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Janáčkova 1883/62, Bolevec, 323 00 Plzeň 23. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ksenia Gumennaya, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ALMAX WORK-Holding, družstvo detaily

Další informace o společnosti ALMAX WORK-Holding, družstvo vedené pod IČ 03466892 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Montážní dělníci výrobků a zařízení
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 7. 6. 2019 do 4. 9. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Místa výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha
Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce.
Kontaktní osoba: Gumennaya Ksenia, tel.: *********, e-mail: *********; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.
Evidujeme 1434 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.