Montážní a kompletační práce - Blansko | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 82 197 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Montážní a kompletační práce - Blansko

Blansko
Plný úvazek
od 13 000 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma Grafomedia s.r.o. hledá pracovníky na pozici Montážní a kompletační práce. Jedná se o práci na plný úvazek s platem od 13 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Místo výkonu práce je Blansko. Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********. Kontaktní osoba je Libor Ušel.

Informace o firmě

Firma Grafomedia s.r.o. (IČ 05058724) nabízí volné pracovní místo na adrese Blansko. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Montážní a kompletační práce
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 11. 2018
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 10

Poznámka

!!!PRÁCE Z DOMOVA!!!
PRACOVNÍ NÁPLŇ: ruční kompletace drobného zboží, reklamních produktů, dílů do aut. Jedná se o práci převážně v sedě.
Pracovní doba: možnost úpravy pracovní doby dle domluvy. Možnost práce na HPP i DPP nebo DPČ-
POŽADUJEME: ochotu pracovat, manuální zručnost, přesnost, zodpovědnost.
První kontakt pokud možno pouze na mail: *********, s přiloženým životopisem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Blansko.
Evidujeme 341 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Blansko.