Mobile Application Developer | VímVíc.cz
premium

Mobile Application Developer

Brno
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Mobile Application Developer

Pro našeho klienta, mezinárodní instituci pro výzkum v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mobile Application developer.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Návrh, vývoj a testování mobilní aplikace pro monitorování zdravotního stavu pacientů po cévní mozkové příhodě

POŽADUJEME:

  • Prokazatelnou zkušenost s vývojem mobilních aplikací na platformě React Native
  • Velmi dobrou znalost JavaScript ES6
  • Znalost REST API
  • Plynulou znalost angličtiny (denní použití, meetingy v mezinárodním týmu)
  • Schopnost pracovat samostatně

VÝHODOU:

  • Schopnost domluvit se česky
  • Znalost HTML a CSS

NABÍZÍME:

  • Profesní růst v mezinárodním prostředí prestižní instituce
  • Možnost vytvořit mobilní aplikaci "from scratch", včetně návrhu uživatelského rozhraní a komunikace s budoucími uživateli/lékaři
  • Projekt na 3 roky
  • Volnou ruku při volbě nástrojů pro vývoj aplikace – flexibilita v technologiích a knihovnách
  • Práci na plný úvazek v malém flexibilním týmu, žádný korporát
  • Možnost home office (1-2 dny v týdnu)
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Kafeterie
  • Příspěvek na penzijní /životní pojištění
  • Možnost využít závodní stravování
  • Smysluplnou a kreativní práci s lidským přesahem
  • Moderní kancelář v centru Brna

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz