Mistr výroby | VímVíc.cz

Mistr výroby

Hlavní město Praha

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí zmražených výrobků, hledáme vhodné uchazeče na pozici:
Mistr/Vedoucí výroby

Náplň práce :
- řízení výrobního procesu
- personální zajištění směn, plánování a kontrola směn, kontrola odvedené práce
- dodržování BOZP
- hodnocení zaměstnanců
- třísměnný provoz
Požadujeme :
- SŠ vzdělání, potravinářský obor výhodou
- zkušenosti s vedením zaměstnanců
- praxe na obdobné pozici 2 roky
- znalost HACCP
- znalost MS Office
Nabízíme :
- zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
Doplňující informace :
- místo výkonu práce : Panenské Břežany
Místo pracoviště: Okr. Praha - východ (Odolená Voda, Kralupy nad Vltavou, Klecany)
Datum nástupu: Dle dohody
Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ********* a uvádějte značku 4484/BAT
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Jana Batelová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.