Mechanik zemědělských strojů - Tišice | VímVíc.cz

Mechanik zemědělských strojů - Tišice

Mělník
Plný úvazek
od 20 000 Kč

Volné místo Mechanik zemědělských strojů ve společnosti AGRI CS a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Mělnická 158, Tišice, 277 15 Tišice. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 20 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Zuzana Kosíková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma AGRI CS a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Mělnická 158, Tišice, 277 15 Tišice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 26243334.

Pozice:
Mechanik zemědělských strojů
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
21. 6. 2016
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Mělnická 158, Tišice.
Náplň práce: servis a opravy zemědělských strojů CASE IH a STEYR; diagnostika a opravy elektronickcýh závad a navigací, záruční a pozáruční servis; provádění oprav a servisních služeb ve špičkově vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi; přeprodejní příprava nových strojů.
Požadujeme: SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení; praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky nebo v automobilní oblasti; dobrá znalost práce na PC; alespoň pasivní zanlost AJ; ŘP sk. B a T, sk. C a E výhodou; speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou; proaktivní a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita; samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu; komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou; práce v moderně řízené společnosti, která je jedničkou na trhu, a která reprezentuje značky světové třídy CASE a STEYR; přímý kontakt se špičkovou technikou; pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj; platové ohodnocení závislé na výkonu; stravenky nebo podnikové stravování; jazykové kurzy; příspěvek na penzijní připojištění, další podnikové benefity.
Kontakt: pí Kosíková (PO - PÁ od 7:00 do 15:30), životopisy zasílat e-mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Mělník.
Evidujeme 642 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Mělník.