Mechanik+řidič/ka asistent/ka asistenční služby - Hlinsko | VímVíc.cz

Mechanik+řidič/ka asistent/ka asistenční služby - Hlinsko

Chrudim
Plný úvazek
15 000 - 25 000 Kč

Nabídka práce Mechanik+řidič/ka asistent/ka asistenční služby pro organizaci Roman Kučera (IČ 68474857). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, digitální kartu. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 15 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Luční 1534, Hlinsko, 539 01 Hlinsko v Čechách 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Roman Kučera, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Roman Kučera detaily

Další informace o společnosti Roman Kučera vedené pod IČ 68474857 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Mechanik+řidič/ka asistent/ka asistenční služby
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
28. 4. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • digitální kartu

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracoviště: Hlinsko v Čechách.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce mechanika a řidiče asistenční a odtahové služby
POŽADUJEME: ŘP sk."B", sk. "C a E" po nastoupení do zaměstnání (možnost rekvalifikace), digitální kartu řidiče, čistý trestní rejstřík, bezúhonnost, flexibilitu, spolehlivost, přesnost, vyučení v oboru mechanik nebo příbuzném a praxe nutná (alespoň v dopravě jako řidič). Jeřábnické a vazačské zkoušky - výhodou (nejsou podmínkou). NABÍZÍME: možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění. V případě větší vzdálenosti dojíždění, v době pohotovosti, možnost ubytování na ubytovně. Po další dohodě lze poskytnout pronájem pracovního bytu, pro případ nastěhování s rodinou. Bydliště do 15 Km od sídla firmy výhodou. Možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění.
V případě zájmu nejprve telef. kontakt (i v případě doporučenky) na ********* - p. Kučera, po domluvě zasílání životopisů na e-mail: *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 738 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.