Mechanik/čka pro střední a generální opravy obráběcích strojů - Ostrava | VímVíc.cz

Mechanik/čka pro střední a generální opravy obráběcích strojů - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
20 000 - 40 000 Kč

Nabídka práce Mechanik/čka pro střední a generální opravy obráběcích strojů pro organizaci LAMMB systems s.r.o. (IČ 27808254). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 20 000 - 40 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Kotkova 192/2, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Nela Binarová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

LAMMB systems s.r.o. detaily

Další informace o společnosti LAMMB systems s.r.o. vedené pod IČ 27808254 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Mechanik/čka pro střední a generální opravy obráběcích strojů
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 12. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

Pracoviště: Kotkova 2, Ostrava - Vítkovice
V případě zájmu volejte Po-Pá 7-15 hod. na č. ********* nebo pište
na e-mail: *********

Náplň práce:
-mechanické opravy CNC obráběcích strojů, střední a generální opravy
-servisní výjezdy (ČR a Slovensko) i práce v sídle firmy

Profil ideální/ho uchazeče/ky:
-je vyučen/a v oboru strojírenství nebo absolvoval/a SŠ strojní s maturitou
-má zkušenost jako soustružník, frézař, obsluha nebo pracovník údržby strojů pro třískové obrábění
-vyzná se v sestavě obráběcích strojů
-umí se orientovat ve výkresové dokumentaci
-má základní znalost hydraulických systémů
-je manuálně zručný/á
-je aktivní řidič/ka sk. B

Zaměstnanecké výhody:
-zajímavá a pestrá práce
-kolektiv malé firmy
-příspěvky na obědy v nedaleké restauraci, vybavená kuchyňka k dispozici
-kompletní firemní oblečení
-další vzdělávání (odborné školení a kurzy)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2028 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.