MECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ - Hradec Králové | VímVíc.cz

MECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
od 16 500 Kč
Mám zájem o nabídku MECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ - Hradec Králové

Nabídka práce MECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ pro organizaci BM SERVICES, s.r.o. (IČ 27526402). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 16 500 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Náchodská 613, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Lenka Czeczotková, a to na e-mail *********.

BM SERVICES, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti BM SERVICES, s.r.o. vedené pod IČ 27526402 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
MECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
9. 5. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: servis a údržba velkých dieselgenerátorových soustrojí
- Požadujeme: vzdělání se strojírenským zaměřením; zkušenost s přesnou montáží, opravou nebo servisem složitějších strojních zařízení jako např. spalovacích motorů, převodovek, odstředivek apod.; základní znalost Aj; dobrý zdravotní stav – schopnost pravidelných několikaměsíčních pobytů v exotických destinacích; naprostou tolerantnost a akceptovatelnost vůči kterémukoliv etniku a náboženství na světě
- Nabízíme: 5 týdnů řádné dovolené + mimořádnou dovolenou v závislosti na délce zahraniční mise; pravidelná komplexní lékařská vyšetření; měsíční příspěvek na penzijní připojištění; bezplatné užití technologie pro komunikaci s rodinou v průběhu zahraniční mise; mzda od 16.500,-
- ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA ADRESU: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 901 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.