Marketing Operations Associate - Praha | VímVíc.cz

Marketing Operations Associate - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
27 000 - 35 000 Kč
Mám zájem o nabídku Marketing Operations Associate - Praha

Nabídka práce Marketing Operations Associate pro organizaci SAP Services s.r.o. (IČ 26194333). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bakalářské a další dovednosti jako práce s PC, angličtina. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy vysokých škol a osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 27 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Dominika Cabicarová, a to na e-mail *********.

SAP Services s.r.o. detaily

Další informace o společnosti SAP Services s.r.o. vedené pod IČ 26194333 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Marketing Operations Associate
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce:
Bucharova č.p. 2817/11, Stodůlky, Praha 58

Náplň práce:
o Příprava dat pro marketingové kampaně
o Aplikace modelu cílové segmentace
o Analýza dat a reporting
o Spolupráce s marketingovými a prodejními týmy
o Poradenství s interními zákazníky týkající se aplikace marketingové strategie
o Účast na procesu automatizace marketingu a zlepšování efektivity
o Vyvíjet a zlepšovat dokumentaci procesů pracovního postupu
o Pomáhat při řízení projektů
o Provádět analýzy a prediktivní modelování

Požadujeme:
o Bakalářský titul nebo jeho ekvivalent
o Plynulá angličtina
o Znalost MS Excel, SQL a VBA je výhodou
o Týmový hráč
o Skvělá schopnost komunikace
o Orientace na výsledky
o Zkušenosti s marketingovými analýzami a znalost měření, správy dat
o Technické znalosti
o Znalost marketingových zásad
o Předchozí zkušenost s marketingem je výhodou

Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, Cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.
Evidujeme 2171 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 5.