MARKETING MEDIA SPECIALIST | VímVíc.cz
premium

MARKETING MEDIA SPECIALIST

Modletice
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku MARKETING MEDIA SPECIALIST

Do našeho marketingovém oddělení hledáme člověka, který bude mít na starosti především plánování médií a exekutivu s tím spojenou.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

  • Aktivní komunikace s mediální a reklamní agenturou
  • Příprava a exekuce reklamního a mediálního briefu se supervizí Marketing Managera pro média a komunikaci
  • Zajištění efektivní komunikace v rádiu, printu a velmi detailní spolupráce s týmem digitálu na propojení jednotlivých aktivit ve všech kanálech
  • Vyhodnocování úspěšnosti reklamních kampaní
  • Vytváření běžných pracovních prezentací na týdenní a měsíční meetingy
  • Mediální reporty pro potřeby interních meetingů
  • Vedení mediálního budgetu

Od Vás požadujeme:

  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s plánováním médií
  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s přípravou prezentací (i v anglickém jazyce)
  • Dobré organizační a prezentační schopnosti
  • Pokročilá znalost AJ (prezentace, komunikace s centrálou)
  • ŘP sk. B

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:

  • Především Vás čeká přátelská atmosféra
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kantýna přímo na centrále – dotované obědy za 40 Kč
  • Dotovaná Multisport karta za 400 Kč/měsíc
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Nabízíme kreativní prostředí pro realizaci a exekuci týmových i samostatných projektů.
Pokud jste ten správný člověk na tuto pozici, tak věřím, že Vás výše uvedená činnost zaujala. Teď už stačí jen kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a odeslat životopis. Budeme se těšit.

Prodejna (pro statistiky)

900 prodejna

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Modletice - Modletice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová
d.bebrova@billa.cz