Marketing Manager | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 694 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Marketing Manager

Praha
Práce na plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing Managera, který dokáže vést svěřené projekty a tým, motivovat svoje podřízené, hledat jiné cesty, uvažovat strategicky, ale zároveň se nebojí denní exekutivní práce.

Čeká na tebe tým skvělých seniorních i juniorních kolegů, kteří se starají o komunikaci značky – ať už jde o kontakt s novináři, sociální sítě, PPC kampaně, vytvářejí newslettery a bannery, plní e-shop texty, účastní se eventů a dělají spoustu jiných zajímavých věcí. Tvým úkolem bude tento tým řídit a podílet se na jednotlivých projektech. Budeš úzce spolupracovat i jinými týmy (např. produktové, on-line nebo zákaznické oddělení).

Náplň práce?

  • vedení marketingového týmu jednoho z našich klíčových brandů a reportování marketingovému řediteli
  • spolupráce a komunikace se třetími stranami (agentury, celebrity, grafici, logistika atd.)
  • strategické myšlení – účast na plánování dlouhodobých i krátkodobých kampaní
  • tvorba textů
  • dohled nad tvorbou produktových fotografií, lifestylových fotografií a videoprodukcí
  • dohled nad strategií a následnou komunikací na sociálních sítích
  • úzká spolupráce se všemi ostatními odděleními (online, agentury, logistika a sklad, zákaznická linka)
  • práce s budgetem

Co očekáváme?

  • zkušenosti s brand managementem ideálně v oblasti FMCG
  • marketingové zkušenosti (minimálně 3 roky)
  • skvělé komunikační a prezentační dovednost
  • výborná znalost českého jazyka včetně psaní textů
  • kreativního ducha
  • orientaci na sociálních sítích
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • pečlivost, samostatnost a smysl pro detail
  • analytické uvažování a schopnost vidět souvislosti
  • znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou)
  • týmové a otevřené jednání
  • nekonfliktní, veselý a energický přístup jako máme my

Co nabízíme?

  • Výborný tým se skvělou atmosférou
  • volné ruce
  • možnost práce na home-office
  • práci na zajímavých marketingových projektech
  • stabilní práci a smlouvu hlavní pracovní poměr
  • možnost kariérního i profesního růstu a sebezdokonalování se
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • možnost nákupu produktů za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
  • notebook a telefon
  • a 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Praha 9
  • Nástup možný ihned.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Typ pracovního poměru:
Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit