MANIPULANT/KOMPLETÁŘ - Turnov | VímVíc.cz

MANIPULANT/KOMPLETÁŘ - Turnov

Semily
Plný úvazek
od 21 000 Kč
Mám zájem o nabídku MANIPULANT/KOMPLETÁŘ - Turnov

Volné místo MANIPULANT/KOMPLETÁŘ ve společnosti KAMAX s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Nudvojovice 1474, Turnov, 511 01 Turnov 1. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 21 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC, řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Pavla Černá. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma KAMAX s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Nudvojovice 1474, Turnov, 511 01 Turnov 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 47455705.

Pozice:
MANIPULANT/KOMPLETÁŘ
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
5. 9. 2018
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Popis pozice:

"Přesné označení materiálu a obalového prostředku dle požadavků
"Správné a detailní zaskladňování materiálu
"Správné navážení materiálu k balícím strojům s ohledem na jejich plynulý chod
"Správné zajištění materiálu určeného k samotné expedici

Požadovaný profil uchazeče:

"Výuční list, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat v třísměnném provozu
"Řidičské oprávnění k obsluze manipulačního vozíku výhodou
"Základní znalost obsluhy PC

5 týdnů dovolené, 13.plat, závodní stravování, doprava ze Semil a Železného Brodu,
Motivující finanční ohodnocení, stabilní zázemí, možnost dalšího vzdělávání

kontakt: telefonicky po-pá od 8.00 do 14.00 hod., e-mailem, osobně každý pátek od 9.00 do 11.00 hod.,

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.
Evidujeme 637 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.