Manager prodejny - Čestlice | VímVíc.cz

Manager prodejny - Čestlice

Praha-východ
Plný úvazek
20 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Manager prodejny - Čestlice

Volné místo Manager prodejny ve společnosti SUPER PET , a.s.. Pracoviště se nachází na adrese U Makra 123, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSV. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Jiřina Plačková. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma SUPER PET , a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese U Makra 123, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27116808.

Pozice:
Manager prodejny
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 18. 3. 2019 do 18. 3. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo pracoviště:
- U Makra 123, Čestlice

Prvotní kontakt:
- e-mail: *********

Upřesňující údaje:
- po roce možnost prodloužení prac. smlouvy
Pracovní náplň:
- podílení se na otevření nové prodejny
- zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj
- zodpovědnost za celý provoz provozovny
- zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje)
- zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, kreativita, orientace na výsledek
- znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.
Evidujeme 3169 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ.