Manager/ka projektu - Ostrava | VímVíc.cz

Manager/ka projektu - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
20 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Manager/ka projektu - Ostrava

Volné místo Manager/ka projektu ve společnosti RACETEQ s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava 22. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - textový editor (Word), práce s PC - tabulkový procesor (Excel), práce s PC - internet a elektronická pošta, angličtina a minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je David Hellemann. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma RACETEQ s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava 22. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 01739573.

Pozice:
Manager/ka projektu
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
25. 3. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC - textový editor (Word)
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • práce s PC - internet a elektronická pošta

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní (úroveň b1)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

12221 Řídící pracovníci v oblasti reklamy
ZamK
Pracoviště: Provozní 5492/3, Ostrava
Kontakt: osobně na adrese pracoviště od 7:00 do 15:00 hod.

Náplň práce:
- analýza a segmentace trhu
- provádění marketingového průzkumu
- nakupování a prodej zboží
- styk se zákazníky a péče o zákazníka
- prezentace zboží zákazníkům
- poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům
- podpora prodeje. Vedení evidence a obchodní dokumentace

Požadujeme:
- znalost angličtiny na úrovni alespoň B1
- znalosti produktů MS office

Nabízíme:
- výdělek až 30 tis.
- osobní příplatky

Nástup možný ihned.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2007 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.