MANAGER/-KA LOGISTIKY PRO RUSKÝ SMĚR - Hradec Králové | VímVíc.cz

MANAGER/-KA LOGISTIKY PRO RUSKÝ SMĚR - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
20 000 - 22 000 Kč

Nabídka práce MANAGER/-KA LOGISTIKY PRO RUSKÝ SMĚR pro organizaci ATL EUROPE s.r.o. (IČ 25925865). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - vysokoškolské. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 20 000 - 22 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Hořická 283/22, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Vrbová, a to na e-mail *********.

ATL EUROPE s.r.o. detaily

Další informace o společnosti ATL EUROPE s.r.o. vedené pod IČ 25925865 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
MANAGER/-KA LOGISTIKY PRO RUSKÝ SMĚR
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 9. 2016
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Hořická č.p. 283/22, Hradec Králové
-PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
-Náplň: jednání se zákazníky a dopravci
-Požadujeme: VŠ vzdělání, praxe v oboru min. 2 roky, znalost tendrové problematiky a logistických portálů vítána. Požadované jazyka: čeština, ruština(rodilý mluvčí), angličtina (B1)
-Nabízíme: služební telefon
Kontakt pouze e-mailem: *********
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo zájemce nekontaktovat.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 880 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.