Letecký mechanik - vedoucí revize - Mošnov | VímVíc.cz

Letecký mechanik - vedoucí revize - Mošnov

Nový Jičín
Plný úvazek
55 000 - 80 000 Kč
Mám zájem o nabídku Letecký mechanik - vedoucí revize - Mošnov

Firma JOB AIR Technic a.s. hledá pracovníky na pozici Letecký mechanik - vedoucí revize. Jedná se o práci na plný úvazek s platem 55 000 - 80 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je úSO s maturitou (bez vyučení). Místo výkonu práce je Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51 Mošnov. Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete poslat e-mail na *********. Kontaktní osoba je Petra Martínková.

Informace o firmě

Firma JOB AIR Technic a.s. (IČ 27768872) nabízí volné pracovní místo na adrese Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51 Mošnov. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Letecký mechanik - vedoucí revize
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

z.: 22.3.2018, a: 4.7.2019
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu EU.

Náplň: Řízení, koordinace a kontrola práce vedoucích skupin.
" Seznámení se s rozsahem daných prací na revizi v dostatečném předstihu.
" Plánování potřebného počtu zaměstnanců na vykonání revize ve spolupráci s plánovači a technickým ředitelem.
" Podávání reportů o stavu jednotlivých prací ohrožujících termín dokončení technickému řediteli.
" Koordinace a organizace posloupnosti jednotlivých prací na plánované revizi ve spolupráci s plánovači.
" Realizace plánované posloupnosti prací na revizi letounu ve spolupráci s vedoucími skupin.
" Ve spolupráci s plánovači, ostatními vedoucími revizí a technickým ředitelem operativně rozhodovat o poskytnutí volných kapacit pro jiné revize nebo potřebě doplnění vlastních kapacit z jiných revizí.
" Stanovení postupu odstraňování defektů ve spolupráci s vedoucími skupin, ve složitějších případech s technologem.
" Kontrola správnosti vyplnění příslušné dokumentace tak, aby byla v souladu s dokumentací zákazníka.
" Zpracovávání přehledů o zrealizovaných pracích na revizi pro obchodní oddělení ve spolupráci s plánovačem a dokumentaristou.
" Uvolňování letadel do provozu.

Požadujeme: držitel licence B1+C, B2+C - B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, praxe min. 4roky na obdobné pozici

Příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, 2sick days,25dní dovolené, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, vedení účtu u RB zdarma

Kontakt: Zasílejte životopisy na e-mail: *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 847 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.