LAKÝRNÍK - Ostrov | VímVíc.cz

LAKÝRNÍK - Ostrov

Karlovy Vary
Plný úvazek
20 000 - 28 000 Kč

Volné místo LAKÝRNÍK ve společnosti m-tec CZ, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Ostrov. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 28 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Eduard Malý, ved.provozu. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma m-tec CZ, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Ostrov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 49618318.

Pozice:
LAKÝRNÍK
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
7. 11. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

LAKÝRNÍK
Kontakt: p. Malý Eduard, e-mail: *********

Pracovní náplň: lakování stavebních sil.
Požadavky:
- praxe v oboru lakýrník, manuální zručnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost.
K základní hodinové mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky + příplatky.

Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu, přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, závodní stravování/stravenky, praní pracovních oděvů, nadstandartní ochranné pracovní pomůcky, roční nárok dovolené na zotavenou 22 dní, příspěvek na penzijní připojištění.
Po odpracování 6 měsíců nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. K základní měsíční mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.
Evidujeme 1241 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.