Lakýrník/ce - Mošnov | VímVíc.cz

Lakýrník/ce - Mošnov

Nový Jičín
Plný úvazek
od 24 000 Kč

Nabídka práce Lakýrník/ce pro organizaci JOB AIR Technic a.s. (IČ 27768872). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 24 000 Kč a práci na plný úvazek (turnusové služby). Adresa pracoviště je Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51 Mošnov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Petra Martínková, a to na e-mail *********.

JOB AIR Technic a.s. detaily

Další informace o společnosti JOB AIR Technic a.s. vedené pod IČ 27768872 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Lakýrník/ce
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 8. 2019 do 1. 5. 2020
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

z: 27.3.2019, a: 4.7.2019
Souhlas s nabízením volného pracovního místa cizincům, občanům z jiného státu EU
Náplň: Broušení, louhování, čištění a odstraňování poškozeného a starého laku. Povrchová příprava, maskování, úprava pasivací a aplikace základních a vrchních barev na exteriérové i interiérové letadlové celky a části letadel. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení správné viskozity případně požadovaného odstínu v souladu s technickými listy materiálů a dokumentací výrobců letadel. Natírání a nástřik nápisů, lepení a příprava maskovacích šablon.
Požadujeme: Znalost technologie lakýrnických a natěračských prací. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, 2 sickday, bonusy, možnost nadpracovat si hodiny, vedení účtu u Raiffeisenbank zdarma, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, náborový příspěvek, sleva na firemní výrobky, systém školení, firemní akce.

Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@@jobair.cz.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 847 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.