Kuchař/Kuchařka - Mirošov | VímVíc.cz

Kuchař/Kuchařka - Mirošov

Rokycany
Plný úvazek
24 000 - 30 000 Kč

Nabídka práce Kuchař/Kuchařka pro organizaci ROSSO STEEL, a.s. (IČ 25221108). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 24 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (turnusové služby). Adresa pracoviště je Čtrnáctka 215, Mirošov, 338 43 Mirošov 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Kateřina Štěpánová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ROSSO STEEL, a.s. detaily

Další informace o společnosti ROSSO STEEL, a.s. vedené pod IČ 25221108 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Kuchař/Kuchařka
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 21. 8. 2019 do 20. 8. 2020
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Mirošov, Čtrnáctka č.p. 215
Pracovní náplň: příprava pokrmů
Požadujeme: min. základní vzdělání, praxi v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Praxe na pozici Kuchaře/Kuchařky. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 24.000,- do 30.000,- Kč/měs., zázemí stabilní společnosti, personální strava zdarma, oficiální mzda včetně 20 dní placené dovolené, měsíční prémie dle spolehlivosti a odvedené práce, roční prémie, možnost ubytování mezi směnami
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Kateřina Štěpánová, tel.: *********, e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.
Evidujeme 258 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.