KUCHAŘ/-KA - Hradec Králové | VímVíc.cz

KUCHAŘ/-KA - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
od 18 000 Kč
Mám zájem o nabídku KUCHAŘ/-KA - Hradec Králové

Volné místo KUCHAŘ/-KA ve společnosti WK IMPORT s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Víta Nejedlého 1063/10, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Jedná se o práci na plný úvazek (dělené směny) s počátečním platem / mzdou od 18 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Pavel Wang. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma WK IMPORT s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Víta Nejedlého 1063/10, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 05673305.

Pozice:
KUCHAŘ/-KA
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2018
Směnnost:
Dělené směny
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

KUCHAŘ/-KA
- Místo výkonu práce: Víta Nejedlého 1063/10, Hradec Králové
- PP na dobu neručitou, nástup možný od 1. 3. 2018
- Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem
- Náplň práce: příprava teplých a studených jídel a nápojů
- Výhodou: zkušenosti s čínskou kuchyní
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky ( v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hod.). Kontaktní osoba: Wang Pavel, e-mail: *********, tel.: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 901 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.