Koordinátor prohlídek - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
premium

Koordinátor prohlídek

Praha
Brigáda

Tým Tvůjsprávce, s.r.o. se zabývá správou nemovitostí pro soukromé majitele, kde hlavní činností je komunikace s klienty včetně těch zahraničních. Hledáme osobu, která nám pomůže obsazovat volné byty vhodnými podnájemníky. Pracovní činnost probíhá převážně v terénu.

NABÍZÍME:

  • příjemný mladý kolektiv ve startupu
  • flexibilní pracovní dobu (sám si volíš, kdy pracuješ)
  • odpovídající hodinovou mzdu a motivující odměny
  • práci na DPP
  • teambuildingy

NÁPLŇ PRÁCE

  • prohlídky bytů
  • prověřování potenciálních nájemníků
  • podepisování rezervačních smluv
  • přebírání záloh

POŽADUJEME:

  • zodpovědnost, spolehlivost
  • přesnost
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost
  • zkušenost z pozice realitního makléře výhodou