Konzultanti ochrany měkkých cílů - Ostrava | VímVíc.cz

Konzultanti ochrany měkkých cílů - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
22 000 - 30 000 Kč

Volné místo Konzultanti ochrany měkkých cílů ve společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 22 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání bakalářské. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Lucie Křeménková. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25884646.

Pozice:
Konzultanti ochrany měkkých cílů
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Doba zaměstnání:
od 1. 6. 2019 do 31. 5. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Pracoviště: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava
Kontakt: Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu. Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Náplň práce:
"zpracování a aktualizace dokumentace ochrany měkkých cílů;
"ochrana měkkých cílů, analýzy rizik, bezpečnostní plány, ověřování shody s právními předpisy a metodikami v oblasti ochrany měkkých cílů;
"zpracování bezpečnostní dokumentace;
"příprava vykonavatelů a dalších odborníků pro oblast ochrany měkkých cílů;
"prezentace a školení u klientů v rámci realizace projektu.

Požadujeme:
"VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství, krizového řízení, řízení rizik apod.;
"prokazatelnou znalost právních předpisů v oblasti krizového řízení, včetně souvisejících technických norem v oblasti řízení rizik;
"výborná znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet);
"řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič;
"výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti;
"analytické schopnosti;
"ochota a smysl ke spolupráci v týmu;
"cílevědomost, pečlivost, samostatnost;
"psychická odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
"stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR působící v oblasti analýz a řešení bezpečnostních rizik, auditů, outsourcingu bezpečnostních služeb, vzdělávání a implementačních a konzultačních činností;
"pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích;
"odpovídající platové podmínky;
"kariérní růst a další rozvoj ve společnosti;
"notebook a mobilní telefon;
"příjemný pracovní kolektiv;
"firemní benefity.

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2017 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.