Kontrolor/ka kvality - Jablonec nad Nisou | VímVíc.cz

Kontrolor/ka kvality - Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
od 118 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Kontrolor/ka kvality - Jablonec nad Nisou

Nabídka práce kontrolor/ka kvality pro organizaci G & P Quality Management s.r.o. (IČ 27236927). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - bez vzdělání. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 118 Kč/hod. a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Na Roli 2405/26, Jablonec nad Nisou, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - František Čamus, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

G & P Quality Management s.r.o. detaily

Další informace o společnosti G & P Quality Management s.r.o. vedené pod IČ 27236927 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
kontrolor/ka kvality
Minimální stupeň vzdělání:
Bez vzdělání
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
12. 8. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 10

G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.

Náplň práce: - vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů
- fyzicky náročná práce.

Požadujeme: - pečlivost, důlednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak

Nabízíme: - Stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - Velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu - stravenky, nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody: 80kč stravenka za směnu, přípatky:So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%

Hlaste se emailem nebo telefonicky.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.
Evidujeme 485 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.